"Szánj Magadra Időt!" stresszkezelő és lelki immunerősítő tréning
A DEMEK és a Mádi Bor Akadémia közösen stresszkezelő és lelki immunerősítő tréninget szervez a DE dolgozói számára 2021. 09 23-24-én Mádon.
30 aug
Folytatódik az Online Kismama Klub a DEMEK-ben.
Vegyen részt Ön is a DEMEK Kismama Klub következő online alkalmán.
28 júl
Egyéni konzultációs szolgáltatás a nyári hónapok alatt is.
A DEMEK a nyári hónapok alatt is biztosítja a hallgatók számára az ingyenes konzultációs szolgáltatást. Részletek az alábbi plakáton.
Autogén tréning csoport
A Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ ingyenes Autogén tréning, relaxációs tanfolyamot szervez a Debreceni Egyetem dolgozói számára.
Otthonról hoztuk- Beszélgetés Hüse Szabó Edit, tanácsadó szakpszichológussal
Életmódváltó és stresszkezelési tréning
Életmódváltó és stresszkezelési tréning indul a Debreceni Egyetem dolgozói számára, a DEMEK szervezésében. A részletek ide kattintva olvashatók.
DE Kismama Klub
Anya, kérlek meséld el nekem!- Gyermekeink érzelmi fejlődése, gyerekhatárok- beszélgetés Hüse Szabó Edit tanácsadó szakpszichológussal
Kötődő nevelés- Beszélgetés Hüse Szabó Edit, tanácsadó szakpszichológussal