Autogén tréning csoport
A Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ ingyenes Autogén tréning, relaxációs tanfolyamot szervez a Debreceni Egyetem dolgozói számára.
Otthonról hoztuk- Beszélgetés Hüse Szabó Edit, tanácsadó szakpszichológussal
Életmódváltó és stresszkezelési tréning
Életmódváltó és stresszkezelési tréning indul a Debreceni Egyetem dolgozói számára, a DEMEK szervezésében. A részletek ide kattintva olvashatók.
DE Kismama Klub
Anya, kérlek meséld el nekem!- Gyermekeink érzelmi fejlődése, gyerekhatárok- beszélgetés Hüse Szabó Edit tanácsadó szakpszichológussal
Kötődő nevelés- Beszélgetés Hüse Szabó Edit, tanácsadó szakpszichológussal
15 már
Online COVID-19 konzultáció a DEMEK-ben
Egyetemi hallgatók és dolgozók számára elérhető online konzultációs lehetőség a DEMEK-ben. Részletek ide kattintva.
10 már
Húsvéti készülődés gyermekeinkkel közös hagyományok a családban , stressz vagy öröm? Beszélgetés Hüse Szabó Edit, tanácsadó szakpszichológussal