Hogyan várjuk a Mikulást? - online családi vetélkedő

2020, november 17 - 13:30
Az első három helyezett nyereményben részesül!

Kedves Egyetemi Dolgozók! Kedves Gyerekek! Kedves Családok!

A kialakult helyzetben sajnos nincs lehetőségünk a személyes találkozásra, azonban nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a gyerekek és a családok hogyan várják a Mikulást.
Sajnos nem értek az internethez így a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ és a Lelkierő Egyesület munkatársai segítenek nekem és velük együtt hirdetjük meg  a

„Hogyan várjuk a Mikulást?”

című online családi vetélkedőt!

Ezt bármilyen kreatív módon meg lehet tenni. A legfontosabb az, hogy bemutassák, hogy a gyerekek és a szülők hogyan készülnek az ünnepi napra. Kérjük, hogy örökítsék meg a közös készülődést kreatív formában (fotó, rajz  és/vagy videó).

A regisztráció,a kérdések megválaszolásának és az alkotások beküldésének határideje:

2020. december 03. 12 óra (csütörtök)a e-mail címre.

Regisztrálni a e-mail címen lehet, a velem kapcsolatos kérdések megválaszolásával:

1.    Melyik városban születtem, ki vagyok én valójában?
2.    A nevem honnan ered?
3.    A történet szerint milyen ajándékot vittem a három lánynak?
4.    A legenda szerint hol élek jelenleg?
5.    Hogy hívják a leghíresebb rénszarvasomat?

A beérkező anyagokat segítőimmel értékelem és az első három helyezett nyereményben részesül!
A nyertes műveket szeretném közzétenni a honlapon, hogy mindenki megismerje, mások hogyan várják a Mikulást!

A vetélkedővel kapcsolatosan felmerülő kérdéseket a e-mail címen, vagy a 70/316-5427-es telefonszámon tehetik fel!

Sok szeretettel várom a műveket!
Élményekben gazdag felkészülést kíván

a Mikulás