"Szánj Magadra Időt!" stresszkezelő és lelki immunerősítő tréning

2021, szeptember 8 - 10:00
A DEMEK és a Mádi Bor Akadémia közösen stresszkezelő és lelki immunerősítő tréninget szervez a DE dolgozói számára 2021. 09 23-24-én Mádon.

A Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ és a Mádi Bor Akadémia  közösen

SZÁNJ MAGADRA IDŐT!

címmel

stresszkezelő és lelki immunerősítő tréninget

szervez

a Debreceni Egyetem dolgozói számára

2021. szeptember 23-24-én Mádon

A pandémia sokunkat megviselt és rákényszerített, hogy új helyzeteke éljünk át. A bizonytalanság és az ebből adódó feszültség megterhel bennünket és egyre kimerültebbnek érezzük magunkat. Ilyenkor szeretnénk megállni és átgondolni az élethelyzetünket, de az időhiányra és az elfoglaltságainkra hivatkozva nem fordítunk erre időt.

A tréning célja, hogy szakadjunk ki a mindennapok monotóniájából és szánjunk MAGUNKRA időt. A résztvevők a tréning során olyan módszereket ismernek meg, amelyek segítik a lelki egyensúly megtartását a mindennapi rohanásban.

A tréning témái: Egyéni motivációk feltárása, stresszkezelő technikák kipróbálása, a jó érzés megtapasztalása, kikapcsolódás a napi rohanásból.

A tréninget vezeti: Berényi András pszichológus

A részvétel ingyenes. Elhelyezés 2 ágyas szobákban.

Utazás közösen buszokkal. Indulás: 2021. 09. 23. 8 óra     Visszaérkezés: 2021. 09.24. 15 óra

Ha úgy érzi, hogy itt az ideje változtatni, ha szeretné jobban érezni magát, jelentkezzen a email címen.

2021. szeptember 20-a 16 óráig.

A jelentkezéseket a jelentkezés sorrendjében tudjuk elfogadni.

További információ: a 30-436-4790-es telefonszámon.