Csoportos autogén tréning (relaxációs tanfolyam) a Debreceni Egyetem dolgozói számára a DEMEK-ben

Részletek és a jelentkezés a megadott elérhetőségeinken, december 15-én 12 óráig.

Kedves Dolgozók, Kollégák, Munkatársak!

A Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ ingyenes csoportos Autogén tréninget (relaxációs tanfolyamot) szervez a Debreceni Egyetem dolgozói számára az egyetemi családbarát program keretében 2022. december 16. és 2023.március 25. között.

A stresszel teli mindennapjaink során fontos a testi-lelki-szellemi egységünk fenntartása. Az autogén tréning segítségével megtanulhatjuk hatékonyan pihentetni testünket, megnyugtatni lelkünket és erősíteni szellemünket. A folyamat során önismeretünk is megnyílhat, mely által könnyebben igazodhatunk el saját magunk és a körülöttünk lévő világ kapcsolatában.

Jelentkezés: 2022. december 15.- én 12 óráig. A jelentkezést a demek2@unideb.hu email címre kérjük elküldeni a név, szervezeti egység és telefonszám feltüntetésével.

Megbeszélés időpontja: 2022. december 16. 16 óra a DEMEK-ben

További információ: 06-30-436-4790.